Paslaugos


Vadovų paieška

Padėsime jums atrasti kompetentingus ir jūsų verslui pridėtinę vertę kursiančius aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovus. Kreipkitės į mus, jeigu ieškote įmonių valdymo, pardavimų, „FinTech“, finansų, rinkodaros ir komunikacijos, teisės, IT, personalo vadybos, logistikos bei kitų sričių aukščiausios kvalifikacijos vadovų. Jūsų pageidaujamai pozicijai surasime rinkoje tinkamiausią kandidatą ir Lietuvoje, ir už šalies ribų.

Valdybos narių paieška

Nepriklausomi valdybos nariai ypač svarbūs įmonei vykdant plėtrą ar siekiant tobulinti valdymą. Jie padės pakoreguoti veiklos strategiją, verslo modelį, sklandžiau organizuoti įmonės darbą, kurti didesnę vertę akcininkams ir kompanijos darbuotojams.

Padėsime surasti tokius valdybos narius, kurie bus aukščiausios klasės profesionalai, turės jūsų verslui reikalingos patirties, nepriekaištingą reputaciją ir bus vertinami rinkoje už pasiekimus.

Karjeros konsultacijos

Net ir sėkmingai dirbantys įvairių lygių vadovai gali vieną dieną suprasti, kad karjeros srityje norisi ko nors daugiau. Ilgai dirbote vienoje įmonėje ir nutolote nuo darbo rinkos tendencijų? Norite naujų karjeros iššūkių ir atsakomybių? Nežinote, nuo ko pradėti paieškas? Pasikonsultuokite su mumis. Įvairių lygių vadovams sudarome asmeninį karjeros planą ir patariame, kaip realizuoti save darbo rinkoje.

Išdarbinimas

Ši paslauga (ang. outplacement) skirta įmonėms, kurios dėl pasikeitusių aplinkybių – veiklos optimizacijos, akcininkų kaitos ir pan. – turi atsisakyti dalies darbuotojų. Konsultuojame kompaniją paliekančius įvairių sričių ir lygių vadovus bei darbuotojus, padedame jiems iš naujo sėkmingai įsilieti į darbo rinką. Įmonei šis rūpinimasis savo buvusiais komandos nariais padeda išlaikyti patikimo verslo reputaciją ir atsakingo darbdavio vardą.