Apie mus


Esame įsitikinę – kiekviena įmonė, su kuria bendradarbiaujame, nusipelno vertingiausio rinkoje vadovo. Mūsų tikslas – išsiaiškinti, koks vadovas yra naudingiausias būtent jūsų įmonei ir pasiūlyti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį kandidatą. Kaskart surasti tokį profesionalą – nemenkas iššūkis, todėl savo veikloje vadovaujamės tik aukščiausios klasės darbo ir bendradarbiavimo standartais.


Patirtis

Per beveik dešimt veiklos metų bendradarbiavome su įvairaus dydžio prekybos, paslaugų, gamybos ir kitų sektorių įmonėmis. Taip pelnėme verslo pasitikėjimą ir tapome viena pirmaujančių tiesioginės vadovų paieškos įmonių Lietuvoje. Kasmet sėkmingai įgyvendiname apie 50 vadovų paieškos projektų mūsų šalyje ir už jos ribų.

Žinios

Žinome – tinkama komanda yra investicija, kuri verslui atneša didžiulę grąžą. Todėl patys nuolat investuojame į savo kompetencijas ir žinias. Mūsų sukaupti įgūdžiai leidžia rasti vertingiausius kandidatus skirtingų sektorių įmonėms. Taip pat – pasiūlyti efektyviausius karjeros sprendimus įvairių sričių specialistams.

Kompetencija

Kreipkitės į mus, jei savo komandą norite sustiprinti vidutinio ir aukščiausio lygmens vadovais. Jei siekiate tobulinti įmonės valdymą ir ieškote nepriklausomų valdybos narių. Jei susiduriate su veiklos pokyčiais ir jums reikia pagalbos reorganizuojant komandą. Taip pat jei esate aukščiausios kvalifikacijos specialistas ir ieškote naujų karjeros iššūkių bei galimybių.