Publikacijos spalio 16, 2023

Mūsų Agilium Worldwide tinklas švenčia 40 metų sukaktį

Mūsų tinklas Agilium Worldwide – Executive Search group, kuriam priklauso „Master Class Lietuva“ šiemet švenčia 40 metų sukaktį.

Ta proga Vienoje susitiko šios grupės įmonių atstovai iš 30 šalių pasidalinti vadovų paieškos patirtimi savo rinkose bei pažymėti šį jubiliejų.

Renginyje daug dalinomės tarpusavio patirtimi: kokie skirtumai ir panašumai ieškant vadovų, tarkime, Vokietijoje, Austrijoje ar Brazilijoje.

Ką pastebėjome, kad visose rinkose, nesvarbu, ar tai Vokietija, Lietuva ar Ispanija – visur trūksta patyrusių vadovų. Paklausa didelė, o pasiūla sekli.

„Nenuostabu, kad ieškodami vadovų bendradarbiaujame ir žvalgomės ne tik vietinėje rinkoje, bet ir per tinklo kolegas. Tarptautinė paieška padeda išplėsti kandidatų ratą, ypač naujose srityse, kur vietinės kompetencijos yra mažiau. Tai padeda mums iš atrinktų kandidatų pasiūlyti klientui bent 3-5 tinkamus vadovus ieškomai pozicijai“, – sakė Laura Duksaitė-Iškauskienė, „Master Class Lietuva“ vadovaujančioji partnerė.

AGILIUM grupės įmonių veikla aprėpia 60 šalių, o išskirtinė patirtis vadovų paieškos srityje padėjo AGILIUM tapti viena iš TOP25 pirmaujančių savo srities įmonių pasaulyje.