Publikacijos balandžio 26, 2024

„Master Class Lietuva“ dalyvavo Agilium Worldwide grupės forume Ispanijoje

AGILIUM WORLDWIDE executive search group neseniai surengė savo metinį EMEA regiono susitikimą Ispanijoje, Maljorkoje. Nariai iš 12 šio regiono šalių susirinko aptarti rinkos aktualijų, pasiekimų ir sustiprinti ryšių.

Susitikime dalyvavo grupės narės įmonės „Master Class Lietuva“ partnerės Laura Duksaitė-Iškauskienė ir Laura Žiaubrienė.

Renginio dalyviai apžvelgė mūsų grupės plėtrą JAV, Europoje ir Lotynų Amerikoje bei Karibų regione, naują bendravimo platformą ir interneto svetainę, taip pat strateginius tolesnės plėtros planus. Daug dėmesio skirta ir geriausioms praktikoms apžvelgti, tarpusavio partnerystei vykdant vadovų paieškas tarptautiniu mastu, dirbtinio intelekto įrankio plėtojimą savo veikloje.

Šis EMEA regiono susitikimas buvo puiki įžanga prieš spalio mėnesį vyksiantį pasaulinį grupės narių suvažiavimą. Dėkojame kolegoms Markus Brenner, EMEA regiono direktoriui ir jo komandai iš Austrijos „Brenner & Company International Management Consulting“ įmonės už šį renginį.

„Susitikimas buvo itin konstruktyvus ir malonus. Kaip EMEA regiono direktorius, didžiuojuosi galėdamas prisidėti prie mūsų grupės pasiekimų. Taip pat džiaugiuosi puikiu mūsų narių tarpusavio bendradarbiavimu“, –  sakė Markus Brenner.

Daugiau nei 30 nepriklausomų vadovų paieškos įmonių iš viso pasaulio vienijanti AGILIUM WORLDWIDE grupė savo veiklą grindžia bendromis vertybėmis ir aukščiausios klasės paslaugomis.

„Mes labai džiaugiamės šio regioninio susitikimo rezultatais. Pavyko sutikti ir integruoti naujus partnerius, sustiprinti mūsų asmeninį tinklą –  o tai rinktiniai vadovų paieškos profesionalai. Taip pat aptarėme dirbtinio intelekto įrankių naudą paieškos ir atrankos procese. Esame puikiai pasirengę padėti klientams atrasti geriausius talentus tiek vietiniu, tiek tarptautiniu mastu“, –  sakė Dr.Matthias Rode, Agilium Worldwide pirmininkas ir partneris „Liebich & partner“ įmonėje.

AGILIUM grupės įmonių veikla aprėpia daugiau nei 30 lokacijų 5 žemynuose, o išskirtinė patirtis vadovų paieškos srityje padėjo AGILIUM tapti viena iš TOP25 pirmaujančių savo srities įmonių pasaulyje. Pernai grupė šventė 40 metų sukaktį.