Skelbimai vasario 19, 2024

„LTG Cargo“ pradeda nepriklausomo valdybos nario atranką

LTG grupės krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ skelbia nepriklausomo valdybos nario atranką. Išrinkus naują valdybos narį ar narę, bus renkamas ir naujas bendrovės valdybos pirmininkas.

Atranka skelbiama vadovaujantis gerosiomis korporatyvinio valdymo praktikomis, po to kai praėjusių metų pabaigoje iš pareigų pasitraukė valdybos narys–pirmininkas.

„Tęsiant visapusiškos integracijos į Vakarų geležinkelio tinklą darbus, imantis lyderystės sektoriuje užtikrinant veiklos atsparumą ir šalies interesus bei užtikrinant, jog įmonėje dirbtų savo srities ekspertų komanda, valdybos vaidmuo kaip niekada svarbus. Tikimės, jog naujasis valdybos narys tęs bendrovės strategijos įgyvendinimą ir sukaupta patirtimi prisidės prie ambicingų tikslų pasiekimo“, – teigia LTG grupės vadovas Egidijus Lazauskas.

Naujasis valdybos narys turės išsiskirti nepriekaištinga reputacija, taip pat tarptautinio verslo plėtros kompetencijomis, daugiamete vadovavimo patirtimi, strateginio planavimo ir organizacijų transformacijos valdymo, rinkodaros ir klientų patirties praktinėmis žiniomis bei atitikti kitus reikalavimus.

Atrinkti tinkamiausius pozicijai pretendentus padės vadovų paieškos ekspertai „MasterClass Lietuva“. Valdybos nario atranką iš pasiūlytų kandidatų vykdys komisija, sudaryta iš valstybei atstovaujančios institucijos vadovo pasiūlyto atstovo, trijų patronuojančios valstybės valdomos bendrovės atstovų ir vieno VšĮ Valdymo koordinavimo centro atstovo.

Pilnos sudėties „LTG Cargo“ valdybą sudaro du bendrovės LTG deleguoti nariai, valdybos narys – valstybės tarnautojas ir du nepriklausomi valdybos nariai. Šiuo metu veikianti valdyba buvo išrinkta 2023 m. sausį. Visi valdybos nariai kadenciją tęs iki 2027 m. sausio mėn. 5 d. imtinai.

LTG grupės krovinių vežimo bendrovė „LTG Cargo“ yra LTG grupės įmonė, šiuo metu tęsianti aktyvius integracijos ir plėtros Vakaruose veiksmus. Bendrovė teikia krovinių gabenimo, logistikos ir ekspedijavimo, krovinių pakrovos, lokomotyvų ir vagonų remonto bei vagonų nuomos paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. „LTG Cargo“ yra įsteigusi ir valdo bendroves „LTG Cargo Polska“ Lenkijoje ir „LTG Cargo Ukraine“ Ukrainoje. Vystydama žalesnį krovinių transportavimą geležinkeliu, įmonė telkia maždaug 1,8 tūkst. logistikos sektoriaus profesionalų komandą.