vasario 10, 2022

Kokie motyvai skatina vadovus keisti organizaciją?

Vadovai savo darbą pradeda keisti dažniau negu tai darydavo iki šiol ir perima tradicijas iš savo kolegų, dirbančių ne vadovaujantį darbą – pastarieji įmones keičia dar dažniau. Tokia tendencija yra susijusi su noru išbandyti kitas sritis, kitas industrijas.

Vadovai savo darbą pradeda keisti dažniau negu tai darydavo iki šiol ir perima tradicijas iš savo kolegų, dirbančių ne vadovaujantį darbą – pastarieji įmones keičia dar dažniau. Tokia tendencija yra susijusi su noru išbandyti kitas sritis, kitas industrijas. Žinoma, matome darbuotojų kaitą ir tose pačiose industrijose, bet tai dažnai susiję su specifinėmis sritimis, kurios reikalauja labai konkrečių žinių, tam tikros meistrystės – pavyzdžiui finansų sektorius, advokatų kontoros, specifinės konsultacinės bendrovės. Taip yra todėl, kad šiems žmonėms į kitą industriją patekti yra nelengva, jiems sunku pakeisti darbą. Kitas motyvas, dėl ko yra jaučiama aktyvesnė vadovų rotacija, tai ekonominė situacija, saugumas darbo rinkoje, jis leidžia drąsiau eksperimentuoti, rinktis kitas, neišbandytas sritis.

Laura Duksaitė – Iškauskienė kartu su Viktorija Gružauskienė Verslo žinios kalbasi apie vadovų motyvus keisti ir likti organizacijoje, kas skatina rinktis naujas, nežinomas industrijas. Daugiau informacijos rasite čia.