Publikacijos gegužės 26, 2017

Jie priverčia darbdavius susiimti už galvų: Z karta

Kaip sudominti išmaniąją individualistų, kitaip vadinamą, – Z kartą? Kodėl dabartiniams darbdaviams tai sukelia daug iššūkių ir kaip juos spręsti?

Apie tai „Login 2017“ konferencijoje diskutavo „Master Class Lietuva“ partnerė Laura Duksaitė-Iškauskienė, karjeros mentorystės platformos „idialogue” vienas iš įkūrėjų ir jos vystytojų Saulius Alksnevičius, „Kesko Senukai Digital“ personalo vadovė Viktorija Janavičiūtė. Diskusiją moderavo „Mokilizingas“ personalo vadovė Virginija Pipirė.

Prieš pradedant diskusiją moderatorė V. Pipirė auditorijai uždavė klausimą: kiek metų yra vyriausiam Z kartos atstovui? Auditorijoje pasigirdo įvairūs spėjimai – aštuoniolika, devyniolika metų. „Dvidešimt vieneri“, – patikslino V. Pipirė, pabrėždama, kad tai jauni žmonės, netrukus ateisiantys į darbo rinką. „Jeigu įvestume į google, kas yra ta karta, pamatytume daug skambių antraščių: narcizų, tinginių karta, ta, kuri nori daug užsidirbti, bet nenori daug dirbti. Tai kaip yra?“ – kreipėsi ji į diskusijos pašnekovus.

Daugiau apie Z kartą kviečiame skaityti Delfi straipsnyje