Tarptautinė konferencija

Master Class HR Konferencija

2019 m. vasario 28 d. (ketvirtadienis)
Vilnius

Apie konferenciją


 

Kasmet turime progą stebėti progresuojančią žmonijos sėkmę. Gyvename šlovingame amžiuje, kai vaizduotėje sugalvotas kūrinys nebėra tik svajonė. Tai – siekiamybė, tikslas, vedantis mus pirmyn. Iš individualistų mes tampame komandų lyderiais ir vedliais, kasdien ieškančiais naujų talentų ir „šviežių“ idėjų savo vizijai.  Remiamės vieni į kitus, nes kartu galime sukurti daugybę pasaulio stebuklų, kurie jau kitą dieną gali tapti kažkieno įkvėpimu ieškoti, kurti ir versti šį pasaulį suktis.

Tarptautinėje Master Class HR konferencijoje susitikime išgirsti dar daugiau naujienų iš moderniausių pasaulio kompanijų žmogiškųjų išteklių specialistų bei savo gyvenimu įkvepiančių lyderių. Jie dalinsis savo patirtimi bei įžvalgomis apie tai, kaip nepaisant sunkumų kelti dar didesnius tikslus ir pasiekti nepaprastų rezultatų, kaip pritraukti talentus į savo kompanijas, kurti naujas idėjas ar dirbti su savo komanda net ir pačiose kebliausiose situacijose.

Lietuvos auditorijai pirmą kartą kalbėsiantys pranešėjai tikrai gal nustebinti kiekvieną iš mūsų. Tarp jų sutiksime ir buriuotojų komandos psichologę, laisvojo nardymo stiliaus pasaulio rekordininkę, design thinking metodologijos specialistą bei daugybę žmogiškųjų išteklių srities profesionalų.

Vasario 28d. susirinkime Vilniuje ir pasidalinkime savo ir pasaulio pergalėmis, nes jau rytoj viena iš jų gali tapti kiekvieno iš mūsų vizija naujo pasaulio link.

* Konferencija vyks anglų kalba be vertimo į lietuvių kalbą.

Registracija


Tarptautinė konferencija Master Class HR Konferencija

Kainos

185 EUR + PVM iki gruodžio 1d.

195 EUR + PVM nuo gruodžio 1d.